KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12617151
nr 1261 7151
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Blandteknik, Modell, signerad. -80, bladets mått: 34x27
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:54:36
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)